پاورپوینت درباره روش تدریس پیشرفته

پژوهشگر گرامی،شما با عنوان پاورپوینت درباره روش تدریس پیشرفته وارد وب سایت شده اید برای دریافت فایل می توانید به ادامه مطلب بروید.
پاورپوینت درباره روش تدریس پیشرفته|1675427|iq

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 263 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

روش تدریس پیشرفته

تدریس واقعی آموزش نحوه یادگیری به شاگردان است.

آموزش: اشتغال علمی فراگیران

با فرصتهای یادگیری طر حریزی شده.

تدریس:لوئیس ومیل معتقدند که تدریس یک کنش انسانی است

که برای فرد دیگری انجام می شود. ” در مورد خودآموزی از طریق مواد برنامه ریزی شده، کتاب یا فیلم می توان صحبت کرد ولی نمی توان خود تدریسی را عنوان کرد)

تدریس(یاددهی) بر خط:تدریس بر خط زمانی صورت می گیرد که یادگیرنده برخط(حضوری یا غیرحضوری) با بقیه شرکت کنندگان در تقابل است.

تدریس بر خط،

معرف تدریس مبتنی بر متن، در قالب عرضه چند رسانه ای از طریق نظام توزیع وب – محور می باشد.

یاد گیری:اگر هدف از تدریس را، یادگیری فرا گیرندگان بدانیم. با توجه به دیدگاه جان دیوئی هدف و شیوه و روش های رسیدن به هدف را نمی توان از هم جدا کرد، و شیوه و هدف به صورت واحد در می آیند. در این حالت می توان کنش های یاددهی – یادگیری را یک فعل واحد دانست.یادگیری، فرایندی است که طی آن فرد به بازنمائی های ذهنی خود بهبود می بخشد .یادگیری، فرایند ایجاد تغییرات نسبتا پایدار در رفتار یا توان رفتاری که حاصل تجربه است.یادگیری فعال، یادگیری که با حداقل دخالت عوامل خارجی صورت گیرد. عواملی مثل کتاب ،معلم و ... عوامل تسهیل کننده یادگیری می باشند.در یادگیری فعال ، کنترل یادگیری در دست یادگیرنده است.اگر تجارب گیری و تعامل یادگیرندگان با این تجارب سبب رسیدن به سطوح بالای تفکر باشد یادگیری به شکل فعال در می آید.

مطالب دیگر:
📌ریاضی سال دوم دبیرستان ریشه گیری در اعداد حقیقی📌ریاضی سال سوم انسانی📌ریاضی سال سوم فصل اول عملیات تابع📌ریاضی سال سوم فصل دوم خاصیت ریشه زوج📌ریاضی سال سوم فصل دوم روش تخمین ریشه📌ریاضی سوم دبستان موضوع تفریق در جدول ارزش مکانی📌ریاضی سوم دبستان موضوع محیط📌ریاضی سوم ارزش پول📌ریاضی سوم انسانی اصول شمارش و جایشگت📌ریاضی سوم انسانی جلسه پنجم📌ریاضی سوم انسانی جلسه ششم📌ریاضی سوم انسانی جلسه نهم📌ریاضی سوم انسانی فصل دوم تابع درجه 2📌ریاضی سوم انسانی فصل دوم کاربرد معادله درجه 2📌ریاضی سوم انسانی فصل دوم معادلات رادیکالی📌ریاضی سوم انسانی فصل دوم معادلات کسری📌ریاضی سوم انسانی📌ریاضی سوم تجربی آهنگ متوسط و لحظه ای📌ریاضی سوم تجربی فصل اول احتمال رخداد پیشامد📌ریاضی سوم تجربی فصل اول فضای نمونه📌ریاضی سوم تجربی فصل چهارم تعریف مشتق📌ریاضی سوم تجربی فصل چهارم مشتق تابع مرکب📌ریاضی سوم تجربی فصل دوم دامنه ی توابع📌ریاضی سوم تجربی معادلات و نامعادلات گویا📌ریاضی سوم تجربی